Με Ντάφλα το Μοσχάτο 2-0 την Α.Ε. Περάματος

Με ηγέτη και σκόρερ τον Θωμά Ντάφλα το Μοσχάτο πήρε σημαντική νίκη με 2-0 επί της Α.Ε.Περάματος, κι έκανε ακόμη ένα βήμα για την κατάκτηση του τίτλου.Στα πρώτα 45 λεπτά οι παίχτες του Μοσχάτου με πάθος, και αποφασιστικότητα, κυνήγησαν το γκολ, και έχοντας σε μεγάλη μέρα τον Ντάφλα καθάρισαν σχετικά εύκολα. Ο νεαρός μεσοεπιθετικός ήταν χάρμα οφθαλμών και μετουσίωσε την εξαιρετική του εμφάνιση με 2 υπέροχα γκολ στο 9' και στο 41'.  Η Α.Ε.Περάματος που δεν είχε τίποτε να χάσει, λίγο έλειψε να παγώσει το Μοσχάτο, όμως ο  Σταματίου από κοντά σημάδεψε την κάθετη δοκό του Αθανασόπουλου.Στην επανάληψη ο ρυθμός του αγώνα έπεσε, με την Α.Ε. Περάματος να δημιουργεί μιά δύο καλές ευκαιρίες στο τελευταίο δεκάλεπτο, όμως όποτε χρειάσθηκε ο γκολκήπερ Αθνασόπουλος ήταν σταθερός.Χωρίς προβλήματα η διαιτησία του Kαρυοφύλη.ΜΟΣΧΑΤΟ: Αθανασόπουλος, Μωραϊτης, Καράμπελας, Λαλιάνι, Μπάλλας, Τσάνης, Παπαευθυμίου(78" Καρδαράς), Στούπης, Ντάφλας(84' Ανδρουλιδάκης), Κοντοπάνος΄(68' Παπαγεωργίου), Ντόνε