Αχτύπητος ο Ατρόμητος 2-0 στον Γιούχτα

Δεν παίζεται αυτήν την περίοδο ο Ατρόμητος Πειραιά, ο οποίος έκανε μεγάλο διπλό στο Ηράκλειο κερδίζοντας  τονμ Γιούχτα με 2-0.
 Οι γηπεδούχοι μπήκαν δυνατά στο ματς όμως οι ''μπλε'' προηγήθηκαν με το τέρμα του Κακκάβα στο 44'. Στην επανάληψη, το συγκρότημα του Βασίλη Καραϊσκου στην επανάληψη πίεσε προκειμένου να φτάσει στην ισοφάριση, με τους φιλοξενούμενους να χτυπούν για δεύτερη φορα. Λίγο πριν την ολοκλήρωση του αγώνα, η μπάλα έφτασε στον Γεωργιάδη ο οποίος με ωραίο σουτ διπλασίασε τα τέρματα της ομάδας του μέσα σε έξαλλους πανηγυρισμούς.
ΓΙΟΥΧΤΑΣ: Δημαράκης, Κασωτάκης, Παχάκης, Μαυρίδης, Ιερωνυμάκης, Γενιτσαρίδης, Μυλωνάς, Ζαφειρίδης, Καστελιαννάκης, Μίλιεβιτς, Καρβελάς
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ: Παπαδόπουλος, Στεφανής, Γαβαλάς, Κρητικός, Γεωργούλης, Στρατής, Κακκαβάς, Λοιζίδης, Γεωργιάδης, Ράπτης, Παντελίδης