Το Κερατσίνι 1-0 στο Λουτράκι

Μεγάλο διπλό στο Λουτράκι για το Κερατσίνι που  πήρε την νίκη με 1-0 απέναντι στην τοπική ομάδα που προέρχονταν από το επιβλητικό 0-5 στο Κιάτο επί του Πέλοπα.
 Το Κερατσίνι ουσιαστικά έπαιξε στην  κόντρα το Λουτράκι, και δημιούργησε ορισμένες  αντεπιθέσεις φωτιά χάνοντας ευκαιρίες με πρωταγωνιστές  τους Ντούλια (18΄ -28΄) και Μπερνιδάκη στο 25΄.

Ο Μπερνιδάκης στο  48΄ έχασε νέα σπουδαία ευκαιρία, όμως στο 60΄, έγινε το 0-1, όταν ο  δραστήριος  Μπερνιδάκης έκανε το  σουτ, η μπάλα κόντραρε και έφτασε στον Καλογιάννη που απο κοντά  έστειλε την μπάλα στα δίχτυα των γηπεδούχων
 Το Λουτράκι πίεσε  στα τελευταία λεπτά, όμως το Κερατσίνι πολύ καλά στημένο στην άμυνα του δεν κινδύνεψε ιδιαίτερα εκτός της φάσης στις καθυστερήσεις όταν  Γούλας με σέντρα σουτ που επιχείρησε είδε την μπάλα να χτυπά στην δοκό του Μπώτου.
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ: Μπότος-Τσουβαλτσίδης-Λίτσης-Μπατής-Σιγάλας-Σκεντεράι-Γκιάτης-Ντούλιας(92΄Αγγελάκης)-Καλογιάννης(90΄ Γιακούπι)-Πασαλίδης(69΄ Διάκος)-Μπερνιδάκης(76΄  Καρέλης)